Ezra Miller başrolde: ‘The Flash’ filminden yeni fragman

Man of Steel (2013) ile başlayan DC Sinematik Evreni’ni sona erdirecek ve yeni bir cihanı başlatacak olan “The Flash” sinemasından yeni bir fragman yayınlandı.Ezra Miller’ın başrolde olduğu sinema, 16 Haziran’da vizyona girecek. “The Flash” sineması, Ben Affleck’in Batman rolünde görüleceği son sinema olacak.

Webtekno’nun haberine nazaran, sinemada Barry Allen (Ezra Miller) annesinin vefatını engellemek için onun öldürülmediği alternatif bir dünyaya seyahat ediyor. Bunu yaparken, hiç üstün kahramanın olmadığı öteki bir gerçeklikte kapana kısılıyor.

Ana vakit çizgisindeki Barry, General Zod’u (2013 üretimi “Man of Steel “den dönen Michael Shannon canlandırıyor) durdurmak için öteki bir dünyadaki Barry ve harika güçlü, Kriptonlu kahraman Supergirl (Sasha Calle) ile ekip olmak zorunda kalıyor.

Kadroda ayrıyeten Barry’nin ebeveynleri rolünde Ron Livingston ve Maribel Verdú, Barry’nin aşkı Iris West rolünde Kiersey Clemons ve Aquaman’in babası Thomas Curry rolünde “Aquaman” oyuncusu Temuera Morrison yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir